Polly po-cket


Our Pride Athmallik
GoAthmallik.wap.sh

http://GoAthmallik.wap.sh

______________________________ପୁରାତନ ଗଡ଼ଜାତ ସହର " କଇଁତ୍ରାଗଡ଼ " ନୂତନନାମ ' ଆଠମଲ୍ଲିକ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟମୟ ପ୍ରକୃତିର ଶ୍ରେଷ୍ଟ ଅବଦାନ '' ଏହା ଆମର ଗର୍ବ ଏବଂ ଗୌରବ ll




Athmallik To East Odisha
Bus No.Bus NameTimeReached Place
OR 06B 1498Hari Omm5.15AMBoinda
OR 06C 5828Shree Ram5.30AMAngul
OR 05N 6388Krushna Priya6.00AMCuttack
------------Maa Bhairabi6.20AMAngul
------------Shree Ganesh6.40AMAngul
OR 06C 6786National7.00AMBBSR
------------
Laxminarayn7.00AMCuttack
OR 06B 9131Sulu7.30AMTalcher
OR 19B 1448Ganesh8.15AMAngul
OR 06E 6248Sibani9.00AMAngul
OR 19A 7263Disha9.30AMAngul
OR 06B 3031Shivom10.00AMAngul
OR 195 149Sahoo10.45AMBagedia
OR 06B 7531Sulu12.00AMAngul
-----------Mohanti12.30PMCuttack
OR 06E 3131Sulu1.30PMTalcher
OR 05E 3597Mahabahu2.30PMCuttack
------------Radharani3.00PMBoinda
OR 05C 1051Krishna3.30PMAngul
------------Hi-Tech10.00PMBhubaneswar


© www.GoAthmallik.wap.sh 2012

Salman Khan (Papu) © Home | Disclaimer | Feedback

© www.GoAthmallik.wap.sh 2012

www.GoAthmallik.wap.sh.......www.GoAthmallik.wap.sh.......www.GoAthmallik.wap.sh.......www.GoAthmallik.wap.sh.......www.GoAthmallik.wap.sh..............